Розробка сайту для бізнесу

Бізнес-сайт — це сайт, створений для вирішення завдань компанії в інтернеті: просування бренду, позиціонування на ринку, відбудова від конкурентів, залучення нових клієнтів і утримання існуючих.

Підходить для малого та середнього бізнесу

Бізнес-сайт — оптимальний формат присутності в інтернеті для компаній будь-якого масштабу, тому що не вимагає великих витрат на розробку і пропонує максимум можливостей для органічного просування в пошукових системах.

Формує імідж компанії, розповідає про її послуги та продукти

Розробка з нуля дозволяє створити сайт для бізнесу на підставі фірмового стилю компанії, додати каталог продуктів або послуг, модулі для зворотного зв'язку, фотогалереї та інші опції для залучення нових клієнтів і партнерів.

Не потрібно переплачувати стороннім майданчикам за розміщення інформації про компанію

Сайт для бізнесу доступний 24/7/365 і легко знаходиться через основні пошукові системи, а значить, будь-який потенційний клієнт або партнер завжди може ознайомитися з інформацією на ньому, заповнити бланк замовлення або записати контакти.

Етапи розробки бізнес-сайту

Інтерв'ю з клієнтом
Інтерв'ю з клієнтом
Концепція і визначення потреб клієнтів

Спілкування з клієнтом — перший крок до створення бізнес сайту. Нам важливо дізнатися, що замовник хоче, які у нього вимоги і побажання до майбутнього сайту, а також зрозуміти специфіку бізнесу і ніші компанії.

Уважно читаємо брендбук клієнта, вивчаємо підготовлене їм попереднє технічне завдання, якщо воно є, просимо привести приклади вдалих проектів конкурентів, до того як замовити сайт для бізнесу.

Дослідження
Дослідження
Дослідження бізнесу до розробки веб-сайту

Дослідження — важливий етап розробки сайтів для бізнесу, тому що допомагає глибше вивчити специфіку бізнесу клієнта, його цільову аудиторію і конкурентів для того, щоб в результаті створити оригінальний продукт, конкурентний в своїй ніші.

Для цього ми:

  • визначаємо цільову аудиторію і її потреби;
  • проводимо аналіз ринку і ніші бізнесу клієнта на конкурентність в інтернет-середовищі;
  • проводимо аналіз конкурентів і їх сайтів, щоб виявити сильні і слабкі сторони;
  • формуємо вертикаль запитів для побудови архітектури сайту.
На цьому етапі уточнюється обсяг роботи, розробляється детальне технічне завдання, формується бюджет і встановлюються терміни.

UX і UI проектування
UX і UI проектування

При створенні дизайну наші UX-UI-дизайнери керуються брендбуком клієнта і вимогами до інтерфейсу сайту, щоб кінцевий варіант в повній мірі відображав фірмовий стиль і цінності компанії, був зручний і приємний для користувачів.

Спочатку створює макет для кожної сторінки, розробляється колірна схема для всіх елементів, вибирається шрифт, налаштовується формат відображення контенту в Інфоблоки. Після цього попередній варіант демонструється замовнику, щоб він висловив свою думку, вніс коригування та виправлення. Після цього сайт для бізнесу допрацьовується і вже в готовому вигляді передається на верстку.

Створення сайту для бізнесу неможливо без проектування, на якому визначаються цілі та завдання ресурсу, а також:

  • формується концепція архітектури сайту;
  • розробляються користувальницькі сценарії;
  • уточнюється необхідність розробки додаткових програм і функцій або їх впровадження, створення панелі адміністратора сайту для компанії, підключення певних функцій і модулів;
  • розробляється детальне технічне завдання для кожного фахівця і план по реалізації кожного етапу проекту.

Проектування при створенні сайту для компанії або організації закінчується розробкою прототипу, який включає всі статичні і динамічні елементи, Інфоблоки з контентом, панель управління та інше.

Верстка (Front-End)
Верстка (Front-End)
Кроссбраузерность і адаптивність

Версткою займаються верстальник і при необхідності програміст. Перший аналізує графічний дизайн сайту, підбирає відповідний шаблон і створює його на HTML / CSS / JS, відповідає за кроссбраузерность і адаптивність.

Програміст підключається до роботи в тому випадку, якщо необхідно розробити унікальну функцію, яка не входить до переліку стандартних. Наприклад – калькулятор з формулами.

Програмування (Back-End)
Програмування (Back-End)
Коротко що відбувається «під капотом»

У процесі верстки сайту Back End-розробник інтегрує в нього CMS або Framework, додає необхідний функціонал і реалізує власні сценарії, наприклад: перехід по категоріях, робота внутрішнього пошуку і пошукових фільтрів, додавання товару в корзину, підключення банківських карт, синхронізація з 1С / CRM та інше

Наповнення контентом
Наповнення контентом або перенесення зі старого сайту
Звільніть свої руки

Заповнюємо сторінки графічним та інформаційним контентом, додаємо фото і відео, тексти, корисні для відвідувачів сайту. Текстові матеріали пишуться на основі семантичного ядра, а всі графічні елементи розміщуються в логічній структурі сайту, після чого проходять внутрішню оптимізацію.

При перенесенні контенту зі старого сайту, зберігаємо всі активні посилання в текстах, щоб при переході по ним не було 404-помилок і не губився трафік. Якщо URL-посилання змінюються, то ми створюємо карту 301-редиректів зі старих URL на нові, щоб не втратити ваш трафік. Після цього наші SEO-фахівці актуалізують контент і оптимізують його під вимоги пошукових систем.

Тестування
Тестування
Серія тестів охоплює всі функції сайту

Тестування — один з важливих етапів процесу веб-розробки. На цьому етапі розробники перевіряють функціональність всіх елементів веб-сайту. Мета полягає в тому, щоб виявити можливі проблеми, такі як непрацюючі посилання або неправильне відображення мобільної версії і виправити їх.

Тестування включає в себе, навантажувальне тестування, тестування адаптивності і кроссбраузерность. Як тільки завершується ручне і автоматичне тестування, лендінг готовий до запуску на сервері.

Поширені запитання

У чому відмінність бізнес-сайту від корпоративного?

Бізнес-сайт створений для вирішення завдань бізнесу: залучення цільової аудиторії і нових клієнтів, збільшення обсягів торгівлі, просування компанії, продукту або послуги в інтернеті.

Для чого потрібен сайт підприємству?

Сайт для бізнесу вирішує, перш за все, основні завдання підприємства з просування і позиціонування в інтернеті, продажу товарів та послуг, залученню нових клієнтів.

Чи потрібен сайт для малого бізнесу?

Свій сайт потрібен бізнесу будь-якого масштабу, якщо він хоче бути конкурентним у своїй ніші, розвиватися і масштабироваться.

Скільки коштує сайт для бізнесу?

Ціна стартує від $2,999. Вартість створення сайту для фірми залежить від складності структури ресурсу, вимог до функціонала і наповненню, необхідності підключення додаткових програм і функцій, надання додаткових послуг