Good
design
good business mean
that

Фахівці компанії Future створять для вас веб-ресурс будь-якої складності. Розрахунок вартості сайту проводиться відразу ж після обговорення всіх деталей із замовником, а підсумкова ціна його виготовлення приємно здивує і порадує.
Наші послуги з розробки
Стратегія розвитку
Стратегія розвитку
Дослідження бізнесу до розробки веб-сайту

Наша веб-студія глибоко аналізує бізнес клієнта до початку створення сайту в Україні. Нам важливо розуміти, як працює ваш бізнес, в чому його особливість для цільової аудиторії і ринку, які у нього сильні і слабкі сторони.

Звітність за методологією SCRUM

Веб-студія Future використовує гнучкі методології, щоб регулярно представляти клієнту формалізовані звіти про хід і статус проекту, ціни створення сайту та інших нюансах. Замовте сайт в Києві і наша веб-студія дасть максимум можливостей для розвитку вашого бізнесу в інтернеті. Уточнити вартість розробки сайту, а також дізнатися розцінки на інші послуги можна по телефону або через форму онлайн-чату.

Використання новітніх IT-технологій

Застосовуємо найсучасніші технології програмування і оптимізації, впроваджуємо новий функціонал і онлайн-сервіси в наші продукти, щоб надати замовнику максимум можливостей від використання сайту.

Оптимізація сайтів під пошукові системи

Створити успішний бізнес в інтернеті неможливо, якщо він залишається невидимим для великих пошукових систем, таких як Google і Bing. Веб-студія проводить SEO-аудит сайту на етапі його виготовлення, щоб адаптувати ресурс під вимоги пошукових машин плюс зробити видимим для користувачів.

Техпідтримка на постійній основі

Після запуску сайту надаємо один місяць технічної підтримки безкоштовно і далі з можливістю підключення послуги окремо за незначну плату.

UX і UI проектування
UX і UI проектування

Проектування — це етап вибору стеку технологій та методології розробки програмного забезпечення, визначення термінів та ресурсів для реалізації проекту. На етапі проектування відбувається створення структури карти сайту, каркасне моделювання, планування макета, включаючи дизайн інтерфейсу користувача.

Він включає організацію структури веб-сайту, кількість сторінок і функцій, які будуть пов'язані в залежності від їх важливості , і який контент та функції повинні бути розгорнуті з першим випуском. На завершення проектування готуємо прототип сайту під ключ, що включає схематичне зображення сторінок з розташуванням всіх елементів: інфоблоків, панелей меню, кнопок та іншого, необхідний для підготовки остаточного макету дизайну.

Наша компанія робить дуже великий ухил на візуальну частину сайту. Як показує статистика - клієнти довше затримуються на сайті якщо дизайн зроблений грамотно і зі своєю унікальною родзинкою

Веб-дизайнер працює над зовнішнім виглядом, макетом і, в деяких випадках, над вмістом сайту. Основне завдання — зробити веб-дизайн простим у використанні, зручним для відвідувачів і несхожим на сайти конкурентів з дотриманням брендбуку компанії клієнта.

Для того щоб сайт добре працював як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях, ми розробляємо унікальний адаптивний дизайн. В адаптивному дизайні контент переміщається динамічно в залежності від розміру екрана, тому сайт зручно переглядати з ПК, ноутбука, планшета або смартфона.

Технологічний Front-End
Технологічний Front-End
Кроссбраузерность і адаптивність

Версткою займаються верстальник і при необхідності програміст. Перший аналізує графічний дизайн сайту, підбирає відповідний шаблон і створює його на HTML / CSS / JS, відповідає за кроссбраузерность і адаптивність.

Програміст підключається до роботи в тому випадку, якщо необхідно розробити унікальну функцію, яка не входить до переліку стандартних. Наприклад – калькулятор з формулами.

Back-End розробка
Back-End розробка
Коротко що відбувається «під капотом»

Розробка — це етап, на якому пов'язується зовнішня та внутрішня складова веб-сайту.

Процес починається з розробки головної сторінки, потім внутрішніх сторінок. Основна увага приділяється навігаційній структурі сайту. Інтерактивні форми зворотний зв'язок, опція замовлення товару та інші опції стають функціональними з допомогою інтеграції верстки до системи управління контентом. Команда розробників запускає процес усіх функцій кодування проекту, використовуючи методологію SCRUM, щоб досягти високої швидкості розробки сайту під ключ.

Завдяки цьому клієнт може бачити, як виконується кожен етап проекту, він може будь-коли подивитися, що вже зроблено, що робиться і що буде зроблено. В результаті після завершення цього етапу клієнт отримує альфа-версію проекту. Зручний, стабільний, багатофункціональний сайт – з таким інструментом буде приємно працювати і клієнтам, і співробітникам компанії. Продуманість до дрібниць – відмінна риса веб-розробки у Future.

Технічна підтримка 1 місяць FREE
Технічна підтримка 1 місяць FREE
Серія тестів охоплює всі функції сайту

Тестування — один з важливих етапів процесу веб-розробки. На цьому етапі розробники перевіряють функціональність всіх елементів веб-сайту. Мета полягає в тому, щоб виявити можливі проблеми, такі як непрацюючі посилання або неправильне відображення мобільної версії і виправити їх.

Тестування включає в себе, навантажувальне тестування, тестування адаптивності і кроссбраузерность. Як тільки завершується ручне і автоматичне тестування, лендінг готовий до запуску на сервері.

Нам довірились
Поширені запитання
Скільки часу займає створення веб-сайту?

Розробка сайту з нуля займає в середньому 3-4 місяці, але може тривати 8-10 місяців в залежності від складності проекту, вимог замовника та інших нюансів. Термін і прайс обговорюється з клієнтом індивідуально.

Скільки коштує створення сайту?

Ціна залежить від його виду, технології розробки, необхідність підключення сторонніх сервісів і додатків, особливостей дизайну і інших чинників. В середньому ми беремо 30$ / година

Як відбувається розробка сайтів?

Розробка сайту починається спілкуванням з клієнтом, уточнення цілей і завдань проекту, з'ясування вимог і побажань замовника. Після цього ми проводимо аналіз бізнесу клієнта, розробляємо план проекту, створюємо прототип, працює над дизайном, впроваджуємо унікальні інструменти, сервіси та додатки, тестуємо і проводимо навчання співробітників компанії клієнта роботі з платформою після її запуску.