Про компанію Future

Ми даємо можливість досягати великих цілей у своєму житті.

У роботі ми використовуємо індивідуальний підхід і робимо все можливе, щоб грамотно вибудувати майбутнє вашого бізнесу в постійно змінюючому світі.

Future – Майбутнє належить Вам.

Про нас
Що таке веб-студія Future і чим ми займаємося
Що таке веб-студія Future і чим ми займаємося

Навіть самий успішний підприємець з офлайн-бізнесом розуміє, що сьогодні без сайту компанії в інтернеті не обійтися. Довірити розробку інтернет-ресурсу веб-студії в такому випадку буде правильним рішенням. Але в силу специфіки процесу створення нового сайту слід розібратися з деякими нюансами і етапами роботи студії Future.

Двостороння комунікація: узгодження і пошук компромісу
Двостороння комунікація: узгодження і пошук компромісу
Ідеальне взаємодія

Нерідко замовники, які раніше не мали справи з розробкою сайтів або стикалися з цим тільки побічно, не до кінця розуміють, який результат хочуть отримати і за яку частину роботи відповідальні фахівці веб-студії. Тут вкрай важливо знайти спільну мову. Незважаючи на те, що генеральний директор і засновник компанії набагато краще розбираються в своєму бізнесі і можуть розповісти про всі тонкощі виробничого процесу, їх компетенції в питаннях розробки сайту може бути недостатньо. Тому, щоб переговори не обернулися головним болем для обох сторін, потрібно шукати компроміс.

Наприклад, замовнику сподобався яскравий і барвистий дизайн якогось ресторану. Він просить зробити аналогічний сайт, але для інтернет-магазину косметики. Наскільки реальною буде таке завдання? Звичайно, в Україні знайдеться веб-студія, готова виконати замовлення, але чи принесе такий проект користь і результат - велике питання.

Останнє слово завжди залишається за замовником, але це не означає, що варто нехтувати порадами фахівців. Ідеальне взаємодія - це коли клієнт докладно розповідає про відмінні особливості продукту, а співробітники студії пропонують покрокову реалізацію проекту з урахуванням побажань клієнта.

Що пропонує веб-студія
Що пропонує веб-студія
Тільки кваліфіковані фахівці

Послуги веб-студії по створенню сайтів можуть відрізнятися в залежності від політики компанії. Одні пропонують комплексний підхід, інші - виставляють окремий прайс на кожен етап розробки сайту. До того ж потрібно враховувати, що деякі проекти вимагають індивідуального підходу і компетентних вузькопрофільних фахівців. Найчастіше це стосується онлайн-сервісів з розширеним функціоналом, але впоратися з цим здатні не всі. На щастя, для веб-студії Future немає непосильних завдань, тут можна замовити:

  • landing-page;
  • корпоративний сайт;
  • сайт-візитку;
  • інтернет-магазин;
  • проект, що вимагає індивідуального підходу.

В Future клієнт завжди може розраховувати на підтримку кваліфікованих фахівців, які допоможуть реалізувати проект будь-якої складності.

Основні кроки в розробці сайту
Основні кроки в розробці сайту
Future - веб-студія в Києві, якій ви можете довірити реалізацію найскладнішого проекту

Перш ніж перейти безпосередньо до розробки, слід знайти кращу веб-студію в Києві і розібратися з основними етапами реалізації проекту. З першим завданням ви вже впоралися, тому перейдемо до другої і розглянемо основні кроки , без яких створити якісний ресурс неможливо.

  • Формування технічного завдання. Клієнт детально розповідає про особливості його продукту, після чого співробітники студії формують поетапний план реалізації проекту і погоджують його з замовником.
  • Опрацювання дизайну. Відповідальні за UI / UX дизайнери веб-студії в Києві готують макет сайту з основними сторінками меню, конверсійними блоками та іншими структурними елементами, враховуючи побажання клієнта з графічного оформлення.
  • Верстка. Після затвердження дизайну за справу береться верстальник, який перетворює макети в HTML-код. На цьому етапі клієнт вже може попередньо оцінити роботу сайту в різних браузерах.
  • Підключення CMS. Є кілька рішень щодо адміністрування ресурсу, які пропонує веб-студія: сайт на готової платформі (WordPress, Opencart! І інші), використання фреймворків (Yii і Laravel) і бібліотек Node.js, React.js або індивідуальна розробка CMS відповідно до вимог клієнта. Застосування тих чи інших технологій обмовляється на етапі формування ТЗ.

Для команди Your Future не існує незначних дрібниць - фахівці приділяють належну увагу кожній деталі, починаючи від аналізу цільової аудиторії і закінчуючи технічними вимогами для конкретного продукту.

Future - веб-студія в Києві, якій ви можете довірити реалізацію найскладнішого проекту . У своїй роботі ми орієнтуємося на прозору цінову політику, дотримання конфіденційності даних при роботі з клієнтами і комплексний підхід при розробці сайту з перевіркою якості на кожному її етапі.