Інтернет-магазин під ключ

Згідно з дослідженнями фондової біржі Nasdaq, до 2040 року 95% покупок здійснюватимуться онлайн. Ринок електронної комерції зростає щорічно. В Україні обсяги торгівлі через інтернет в 2021 році склали приблизно 87,2 млрд гривень, що на 17% більше, ніж за попередній рік. Відкрити інтернет-магазин зараз — ваша можливість зайняти нішу на ринку, поки це не зробили конкуренти.

Розвиток електронної комерції

Головна причина, по якій варто створити власний інтернет-магазин, — це швидкість розвитку онлайн-торгівлі. Наприклад, якщо в 2014 році обсяг ринку e-commerce становив 1,4 млрд доларів США, то в 2021 — 4,4 млрд. П'ять років тому дохід, отриманий від торгівлі онлайн становив 1-2% обсягу роздрібних продажів, на сьогодні це значення досягає 5-6%. Український ринок інтернет-торгівлі теж демонструє зростання у всіх сегментах: від електроніки до товарів для будинку.

Низька вартість ведення бізнесу

У бізнесі аналіз витрат — ключовий критерій коли мова йде про підвищення прибутковості бізнесу. Інтернет-магазин під ключ позбавляє від додаткових витрат, пов'язаних, наприклад, з орендою приміщень і рахунками за електроенергію. Витрати можна звести до мінімуму за рахунок додаткових послуг, наприклад, логістичного аутсорсингу, коли компанія платить тільки за відправлені замовлення плюс витрати на зберігання й продукції на складі. Це називається дропшіппінг. Торгові мережі використовують цю модель, не маючи власних складів.

Залучення необмеженого числа клієнтів

У разі офлайн магазину потенціал продажів обмежений місцем, в якому він розташований, але якщо ви переносите свої продажі в інтернет, то потенціал із залучення клієнтів стає необмеженим. Мільйон відвідувачів щомісяця — досяжна мета. Наприклад, інтернет-магазин шведського бренду H&M в місяць відвідує майже 70 млн осіб, з яких понад 65% регулярно роблять більше одного замовлення.

Етапи розробки онлайн-магазину

Інтерв'ю з клієнтом
Інтерв'ю з клієнтом
Концепція і визначення потреб клієнтів

Головне в розробці інтернет-магазину будь-якої цінової категорії — це концепція і визначення потреб клієнтів. Ми вивчаємо специфіку бізнесу клієнта, щоб проаналізувати конкурентів, визначити порядок розробки інтернет-проекту, дізнатися очікування і вимоги клієнта щодо торгового сайту.

Інтерв'ю проводить менеджер студії. Під час спілкування обговорюються терміни і вартість виготовлення інтернет-магазину, затверджується попередній план проекту.

Дослідження
Дослідження
Дослідження бізнесу до розробки веб-сайту

Веб-сайт часто є першою точкою контакту між вами і вашими клієнтами, тому перед його виготовленням ми проводимо дослідження, мета яких — з'ясувати, як користувачі зможуть взаємодіяти з веб-сайтом, які їхні потреби і що можна зробити для вирішення їх проблем.

Основні питання дослідження:

 • Що шукає цільова аудиторія?
 • Які вимоги ЦА пред'являє до інтернет-магазину?
 • Як побудовані сайти конкурентів, у чому їх помилки та вдалі рішення?
Розробляючи інтернет-магазин під ключ, відстежуємо ключові дії, які відвідувачі веб-магазинів роблять на сайті, щоб спроектувати комфортний дизайн і наповнити його необхідним функціоналом.

UX і UI проектування
UX і UI проектування

Веб-дизайнер працює над зовнішнім виглядом, макетом і, в деяких випадках, над вмістом сайту. Основне завдання — зробити веб-дизайн простим у використанні, зручним для відвідувачів і несхожим на сайти конкурентів з дотриманням брендбуку компанії клієнта.

Для того щоб сайт добре працював як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях, ми розробляємо унікальний адаптивний дизайн. В адаптивному дизайні контент переміщається динамічно в залежності від розміру екрана, тому сайт зручно переглядати з ПК, ноутбука, планшета або смартфона.

На етапі проектування, ми вирішуємо питання не тільки дизайну, але і функціональності сайту. Ось деякі елементи, які враховуються при проектуванні e-commerce проекту:

 • базові інтеграції, які повинна мати платформа: кур'єри, онлайн-платежі, Google Analytics (разом з відстеженням електронної торгівлі), Google Tag Manager, системи зворотного зв'язку та інше;
 • інтеграція додаткових каналів продажів, наприклад, Amazon, AliExpress, товарний фід Google Shopping, піксель Facebook;
 • інтеграція до обраної системи автоматизації маркетингу: якщо ви серйозно ставитесь до розвитку свого веб-магазину, це дуже важливо в перспективі декількох місяців після запуску;
 • інтеграція з 1C, зі складською системою і оптовиками, яких ви збираєтеся використовувати (опціонально);
 • масштабованість і продуктивність;
 • вбудовані функції підтримки продажів, наприклад, реферальная програма і програма лояльності, огляди продуктів та інше;
 • оптимізація для SEO: враховується ряд функцій, включаючи можливість редагувати META-теги, додавати канонічні теги, розширені сніпети та інше;
 • чуйність: бездоганна і швидка робота сайту магазину на ПК, ноутбуках і мобільних пристроях.

Список елементів і нюансів, які враховуються при проектуванні дизайну і наповнення сайту, може бути ширше в залежності від вимог і завдань бізнесу.

Верстка (Front-End)
Верстка (Front-End)
Кроссбраузерность і адаптивність

Версткою займаються верстальник і при необхідності програміст. Перший аналізує графічний дизайн сайту, підбирає відповідний шаблон і створює його на HTML / CSS / JS, відповідає за кроссбраузерность і адаптивність.

Програміст підключається до роботи в тому випадку, якщо необхідно розробити унікальну функцію, яка не входить до переліку стандартних. Наприклад – калькулятор з формулами.

Програмування (Back-End)
Програмування (Back-End)
Коротко що відбувається «під капотом»

У процесі верстки сайту Back End-розробник інтегрує в нього CMS або Framework, додає необхідний функціонал і реалізує власні сценарії, наприклад: перехід по категоріях, робота внутрішнього пошуку і пошукових фільтрів, додавання товару в корзину, підключення банківських карт, синхронізація з 1С / CRM та інше

Наповнення контентом
Наповнення контентом або перенесення зі старого сайту
Звільніть свої руки

Заповнюємо сторінки графічним та інформаційним контентом, додаємо фото і відео, тексти, корисні для відвідувачів сайту. Текстові матеріали пишуться на основі семантичного ядра, а всі графічні елементи розміщуються в логічній структурі сайту, після чого проходять внутрішню оптимізацію.

При перенесенні контенту зі старого сайту, зберігаємо всі активні посилання в текстах, щоб при переході по ним не було 404-помилок і не губився трафік. Якщо URL-посилання змінюються, то ми створюємо карту 301-редиректів зі старих URL на нові, щоб не втратити ваш трафік. Після цього наші SEO-фахівці актуалізують контент і оптимізують його під вимоги пошукових систем.

Тестування
Тестування
Серія тестів охоплює всі функції сайту

Перед передачею сайту для торгівлі замовнику, він тестується на коректність роботи в різних веб-браузерах, системах і пристроях. Серія тестів охоплює всі функції сайту. При необхідності вносяться виправлення і коригування в функціонал, макет і дизайн. Після завершення робіт готовий сайт під ключ передається клієнту.

Поширені запитання

Скільки часу займає створення інтернет-магазинів?

Розробка інтернет-магазину в середньому займає 3-4 місяці, але в кожному разі термін розробки індивідуально обговорюється з клієнтом.

З якої ціни стартує створення інтернет-магазинів?

Ціни у нас на онлайн магазин стартують з $4,000. Наприкінці ви отримаєте професійний проект, що виділяється.

Що вибрати інтернет-магазин або Landing Page?

Це різні види сайтів. Landing Page — це сайт-візитка, який підійде для презентації компанії та її послуг, тоді як інтернет-магазин дасть можливість продавати товари і послуги, підключати платіжні системи та вести повноцінний бізнес в інтернеті.

Чи робите ви мобільну версію інтернет-магазину?

Ми розробляємо сайти з адаптивним дизайном, тому їм не потрібна окрема мобільна версія. Ваш інтернет-магазин буде однаково зручний при відвідуванні з ПК, ноутбука, планшета або смартфона.

Чи підтримуєте сайти після розробки?

У нас можна замовити професійну розробку інтернет-магазину і отримати два місяці техпідтримки після запуску сайту по базового пакету і техпідтримку на постійній основі за окремим тарифом.

Чи робите ви просування магазинів?

Ми займаємося не тільки створенням, а й SEO-просуванням інтернет-магазинів по заздалегідь узгодженої з клієнтом стратегії в рамках затвердженого бюджету.

Скільки коштує SEO-просування?

Стоимость SEO-продвижения рассчитывается за дополнительную плату к прайсу разработки интернет-магазина.