Замовити сайт-візитку

Замовити сайт візитку — зручний спосіб представити компанію,бренд або продукт в інтернеті з набагато меншими витратами, ніж при розробці повноцінного багатосторінкового сайту.

Мінімальні терміни розробки

Розробка сайту візитки займає близько 1-2 місяців, тоді як виготовлення багатосторінкового сайту може тривати до 5 місяців. На час реалізації проекту впливають вимоги замовника, наявність або відсутність готового технічного завдання.

Можливість кастомізування сайту в будь-який момент

Сайт-візитку легко запустити і можна допрацьовувати в міру необхідності вже після запуску, заощадивши чимало часу в порівнянні з розробкою повноцінного веб-сайту.

Низька вартість в порівнянні з розробкою інших типів сайту

Створення сайту візитки набагато дешевше, ніж повноцінний ресурс, виготовлення якого вимагає більше часу, більше ресурсів і використання більш складних технологій.

Етапи розробки сайт-візитки

Інтерв'ю з клієнтом
Інтерв'ю з клієнтом
Концепція і визначення потреб клієнтів

Створення сайту візитки в студії FUTURE в Києві починається з інтерв'ю з клієнтом. Нам важливо зрозуміти, навіщо замовнику потрібен свій сайт, для яких цілей, на яку аудиторію буде розрахований, а також зрозуміти особливості бізнесу клієнта, дізнатися про його конкурентів і визначити основні вимоги та побажання щодо проекту.

Дослідження
Дослідження
Дослідження бізнесу до розробки веб-сайту

Занурюємося в специфіку бізнесу клієнта, вивчаємо цільову аудиторію і конкурентів, щоб зрозуміти, як створити ексклюзивний сайт візитку, привабливий і корисний для відвідувачів.

Що ми робимо:

  • визначаємо цільову аудиторію;
  • формуємо портрет ідеального клієнта;
  • аналізуємо ринок і нішу компанії замовника;
  • аналізуємо конкурентів, їх сайти і продукти в інтернеті;
  • розраховуємо потенційний обсяг трафіку на прикладі сайтів успішних конкурентів, щоб зрозуміти, яких показників можна домогтися.
На цьому етапі готується технічне завдання проекту, затверджуються терміни і бюджет.

На завершення дослідження уточнюємо для клієнта вартість і терміни розробки проекту, щоб він мав максимум інформації, перш ніж замовити сайт візитку.

UX і UI проектування
UX і UI проектування

Розробка дизайну починається з виготовлення макета для сайту-візитки. Макет показує розміщення елементів на сторінці та використовується в якості основи для остаточного дизайну.

Після того, як макет готовий, дизайнер починає роботу над елементами сайту, додає Інфоблоки і зображення, щоб дати команді проекту і клієнтові уявлення про те, як буде виглядати сайт в підсумку.

Проектування необхідне для створення технічних специфікацій проекту та підготовки докладного технічного завдання.

Для цього ми:

  • формуємо концепцію макету сайту;
  • розробляємо користувальницькі сценарії;
  • уточнюємо необхідність створення кількох мовних версій, підключення панелі адміністратора, додаткових модулів та функцій.

На завершення етапу надаємо замовнику прототип сайту візитки для бізнесу зі схематичним зображенням блоків контенту, кнопок, меню та інших елементів.

Верстка (Front-End)
Верстка (Front-End)
Кроссбраузерность і адаптивність

Версткою займаються верстальник і при необхідності програміст. Перший аналізує графічний дизайн сайту, підбирає відповідний шаблон і створює його на HTML / CSS / JS, відповідає за кроссбраузерность і адаптивність.

Програміст підключається до роботи в тому випадку, якщо необхідно розробити унікальну функцію, яка не входить до переліку стандартних. Наприклад – калькулятор з формулами.

Програмування (Back-End)
Програмування (Back-End)
Коротко що відбувається «під капотом»

У процесі верстки сайту Back End-розробник інтегрує в нього CMS або Framework, додає необхідний функціонал і реалізує власні сценарії, наприклад: перехід по категоріях, робота внутрішнього пошуку і пошукових фільтрів, додавання товару в корзину, підключення банківських карт, синхронізація з 1С / CRM та інше

Наповнення контентом
Наповнення контентом або перенесення зі старого сайту
Звільніть свої руки

Заповнюємо сторінки графічним та інформаційним контентом, додаємо фото і відео, тексти, корисні для відвідувачів сайту. Текстові матеріали пишуться на основі семантичного ядра, а всі графічні елементи розміщуються в логічній структурі сайту, після чого проходять внутрішню оптимізацію.

При перенесенні контенту зі старого сайту, зберігаємо всі активні посилання в текстах, щоб при переході по ним не було 404-помилок і не губився трафік. Якщо URL-посилання змінюються, то ми створюємо карту 301-редиректів зі старих URL на нові, щоб не втратити ваш трафік. Після цього наші SEO-фахівці актуалізують контент і оптимізують його під вимоги пошукових систем.

Тестування
Тестування
Серія тестів охоплює всі функції сайту

Тестування — один з важливих етапів процесу веб-розробки. На цьому етапі розробники перевіряють функціональність всіх елементів веб-сайту. Мета полягає в тому, щоб виявити можливі проблеми, такі як непрацюючі посилання або неправильне відображення мобільної версії і виправити їх.

Тестування включає в себе, навантажувальне тестування, тестування адаптивності і кроссбраузерность. Як тільки завершується ручне і автоматичне тестування, лендінг готовий до запуску на сервері.

Поширені запитання

Який сайт вибрати для швидкого початку бізнесу?

Сайт-візитка в Києві — оптимальний вибір для швидкого запуску бізнесу в інтернеті. Він не вимагає великих витрат і багато часу на розробку, дозволяє швидко наповнити сторінку контентом і вносити зміни в будь-який момент після запуску.

Які терміни розробки сайту-візитки?

Виготовлення сайту візитки займає близько двох місяців в залежності від складності проекту, вимог замовника та інших нюансів. Термін розробки обговорюється з клієнтом індивідуально.

Скільки коштує сайт візитка?

Вартість сайту-візитки залежить від того, чи буде ресурс розроблятися з нуля, потрібно йому SEO-оптимізація, розробка стратегії, просування і технічне обслуговування після запуску.

Що вибрати сайт-візитку чи landing page?

Landing page — це сайт, на одній сторінці якого розташована вся інформація про компанію, продукт або послугу, тоді як візитка може мати одну або кілька сторінок з різними розділами під різні продукти і пропозиції.