Послуги та ціни

Наші послуги

Фахівці компанії «Your Future» виготовлять для вас веб-ресурс будь-якої складності! Розрахунок вартості сайту проводиться відразу ж після обговорення всіх деталей із замовником, а підсумкова ціна його виготовлення приємно здивує і порадує.

Подивитися ціни

Замовити

Замовте сайт і отримайте 2 місяці техпідтримки в подарунок

  *Ми гарантуємо повну конфіденційність всієї наданої нам інформації

  сайт

  Від чого залежить вартість розробки сайту

  Ціна – одне з перших питань, яке цікавить кожного, хто замислюється про розробку сайту. Вартість створення сайту залежить від багатьох факторів: типу сайту, складності дизайну і верстки, кількості сторінок і технічних вимог.

  ціна

  Що включає в себе ціна сайту

  В залежності від ваших потреб вартість може варіюватися від двух тисяч до декількох десятків тисяч доларів. Якщо вам потрібен багатофункціональний, індивідуально розроблений веб-сайт, його ціна може скласти до 50 000 доларів і вище. Важливо розуміти, що над кожним проектом працює велика кількість фахівців - проект-менеджерів, дизайнерів, розробників, SEO-фахівців і копірайтерів.

  Тому ціна сайту - це не тільки те, як він виглядає, але і те, що ховається всередині . Не варто судити по обкладинці - це всього лише невелика частина роботи. За простим зовні сайтом може ховатися складна, багаторівнева система, яка обробляє заявки користувачів 24/7, автоматизує роботу багатьох процесів компанії і дозволяє отримувати екстра-прибуток. Ось чому цінність роботи дизайнерів або розробників виходить далеко за рамки зовнішньої оболонки ресурсу.

  Для тих, хто хоче заощадити, існують спеціальні конструктори сайтів, такі як Wix або Squarespace. Однак без досвіду в дизайні працювати з цими інструментами буде складно. Незважаючи на те, що ці платформи можуть допомогти вашій команді створити привабливий веб-сайт, вони не дають можливості розробити зручний призначений для користувача інтерфейс, здатний закликати людей здійснювати покупки або інші необхідні дії.

  Фактори

  Фактори, що впливають на вартість сайту

  Хоча ціна розробки сайтів завжди визначається за результатами спілкування з клієнтом, існують деякі універсальні моменти, без яких не обходиться процес веб-розробки. Саме вони визначають вартість роботи:

  • Тип сайту. Найбільший вплив на ціну надає різновид онлайн-майданчики, яку вибирає замовник. Набагато простіше створити лише однієї сторінки сайт, ніж онлайн-магазин з тисячами сторінок і інтегрованими системами автоматизації продажів.
  • Верстка та CMS. Вартість також буде залежати від складності верстки. Крім того, буде потрібно CMS - інтегрована система управління контентом, або просто адмінка. Якщо готове рішення, наприклад, від Wordpress, не підходить, можливе створення індивідуальної системи, але і ціна в цьому випадку буде вище.
  • Компоненти. В залежності від того, які функції вам потрібні, можуть знадобитися додаткові плагіни, додатки або інтеграція в систему сторонніх сервісів. Багато з них надаються тільки на платній основі.
  • Домен та хостинг. Кожному онлайн-ресурсу потрібні доменне ім'я і адресу, за якою його можна знайти. Їх можна придбати самостійно або в рамках послуги зі створення сайту.

  витрати

  Які ще витрати необхідно включити

  Як було відзначено, для створення веб-сайту також буде потрібно бюджет на доменне ім'я та веб-хостинг. Доменне ім'я зазвичай коштує близько $17,99 на рік, а хостинг - близько $10 на місяць.

  Сайт також потребує постійного оновлення інформації. Якщо це сайт-візитка або портфоліо, власник може зробити це самостійно. У випадку ж з корпоративними сайтами та інтернет-магазинами без послуг контент-менеджерів і копірайтерів буде не обійтися.

  Веб-сайт вимагає постійного технічного обслуговування, без якого він не зможе функціонувати належним чином. Ось чому власники бізнесу повинні задавати питання не тільки «Яка вартість розробки сайту?», А й «Скільки коштує його обслуговування?»

  Обслуговування сайту включає в себе перевірку на наявність вразливостей і відновлення його роботи після «падіння». Це може відбуватися в процесі експлуатації і доопрацювань, впровадження нових елементів, які конфліктують з уже існуючими. Не можна виключати і хакерських атак, які можуть виходити від нечесно граючих конкурентів або шахраїв, які прагнуть вкрасти важливі дані. Все це вимагає негайного реагування, але в кінцевому підсумку оплата послуг фахівця, що усуває проблему, обійдеться дешевше, ніж падіння продажів або удар по репутації.

  Створення сайту

  Your Future: послуги створення сайту за найкращою ціною

  Середня ціна на розробку сайтів - це досить широкий ціновий діапазон, що нерідко заважає керівникам компанії прийняти швидке рішення, навіть якщо вони розуміють, який вплив це може надати на кінцевий продукт. До того ж на фінальну вартість впливають багато факторів.

  У нашій компанії ми розуміємо, наскільки важливо узгодити бюджет на розробку сайту і працювати строго в його рамках, що особливо актуально для стартапів і малого бізнесу. Але якими б не були вимоги, ми можемо з упевненістю сказати, що знайти оптимальний підхід – реально.

  Досвід, технічні навички і широкі знання команди Your Future дозволять знайти рішення для вашого рівня бюджету та відповідно до основних запитами бізнесу.

  Ціна створення сайту під ключ визначається індивідуально. Однак кожного клієнта важливо знати, які витрати його чекають ще до підписання договору про співпрацю. В Your Future ми:

  • допоможемо підрахувати, у скільки обійдеться проект, і надамо кілька варіантів рішень для вашого бюджету;
  • обов'язково повідомимо вартість створення різних функціональних елементів сайту. Так ви зможете визначитися з вибором компонентів, які відповідають вимогам;

  Your Future пропонує професійний підхід, заснований на прозорості цінової політики: ми приступимо до роботи тільки після складання кошторису. Якщо вас цікавить ціна на створення сайту в Україні, ознайомитися з пакетом послуг можна у відповідному розділі нашого сайту. При виникненні інших питань просто зателефонуйте або напишіть за вказаними на сайті контактам.

  Заказать расчет

   Спасибо ;)

   Мы уже набираем ваш номер телефона...

   Написать нам

    Спасибо ;)

    Мы уже набираем ваш номер телефона...