Інтернет-магазин
під ключ

Згідно з дослідженнями фондової біржі Nasdaq, до 2040 року 95% покупок здійснюватимуться онлайн. Ринок електронної комерції зростає щорічно.
В Україні обсяги торгівлі через інтернет в 2020 році склали приблизно 87,2 млрд гривень, що на 17% більше, ніж за попередній рік.
Відкрити інтернет-магазин зараз — ваша можливість зайняти нішу на ринку, поки це не зробили конкуренти.

Останні роботи

3 причини, чому вам потрібен
інтернет-магазин під ключ

Невеликі компанії і підприємці часто обмежуються продажем товарів і послуг офлайн, а якщо і заходять на територію онлайн-рітейлу, то чи не далі спеціалізованих майданчиків і сайтів, наприклад, OLX або Avito. В цьому і криється головна помилка — у них немає електронного магазину, який представляв би товари і послуги, збільшував впізнаваність бренду і підвищував лояльність аудиторії. Якщо ви все ще не впевнені, ми наведемо три причини чому вам потрібен інтернет-магазин для продажу.

Інтернет-магазин під ключ у
веб-студії Future в Києві:

Поріг входу на ринок e-commerce щорічно підіймається, посилюється конкуренція і витрати на просування в інтернеті.
Не втрачайте час — запустіть свій інтернет-магазин під ключ за вигідною ціною.

 • Інтернет-магазин
  під ключ
 • Унікальний адаптивний дизайн під всі пристрої
 • Адаптивна верстка
 • Розширений
  функціонал
 • Повна SEO оптимізація сайту
 • Маркетинговий аналіз
 • Розробка прототипу
 • Збір семантичного ядра
 • Розробка структури сайту
 • Написання контенту
 • Розробка стратегії
 • Просування
 • Термін 3-4 місяці
 • Ціна проекту від:

  8499$

 • Інтернет-магазин
 • Унікальний адаптивний дизайн під всі пристрої
 • Адаптивна верстка
 • Базовый
  функционал
 • Базова SEO оптимізація сайту
 • Маркетинговий аналіз
 • Розробка прототипу
 • Збір семантичного ядра
 • Розробка структури сайту
 • Написання контенту
 • Розробка стратегії
 • Просування
 • Термін 2-3 місяці
 • Ціна проекту від:

  3999$

Етапи розробки

01

Інтерв'ю з клієнтом

Головне в розробці інтернет-магазину будь-якої цінової категорії — це концепція і визначення потреб клієнтів. Ми вивчаємо специфіку бізнесу клієнта, щоб проаналізувати конкурентів, визначити порядок розробки інтернет-проекту, дізнатися очікування і вимоги клієнта щодо торгового сайту.

Інтерв'ю проводить менеджер студії. Під час спілкування обговорюються терміни і вартість виготовлення інтернет-магазину, затверджується попередній план проекту.

02

Дослідження

Веб-сайт часто є першою точкою контакту між вами і вашими клієнтами, тому перед його виготовленням ми проводимо дослідження, мета яких — з'ясувати, як користувачі зможуть взаємодіяти з веб-сайтом, які їхні потреби і що можна зробити для вирішення їх проблем.

Основні питання дослідження:

 • Що шукає цільова аудиторія?
 • Які вимоги ЦА пред'являє до інтернет-магазину?
 • Як побудовані сайти конкурентів, у чому їх помилки та вдалі рішення?

Розробляючи інтернет-магазин під ключ, відстежуємо ключові дії, які відвідувачі веб-магазинів роблять на сайті, щоб спроектувати комфортний дизайн і наповнити його необхідним функціоналом.

03

Проектування

На етапі проектування, ми вирішуємо питання не тільки дизайну, але і функціональності сайту. Ось деякі елементи, які враховуються при проектуванні e-commerce проекту:
 • базові інтеграції, які повинна мати платформа: кур'єри, онлайн-платежі, Google Analytics (разом з відстеженням електронної торгівлі), Google Tag Manager, системи зворотного зв'язку та інше;
 • інтеграція додаткових каналів продажів, наприклад, Amazon, AliExpress, товарний фід Google Shopping, піксель Facebook;
 • інтеграція до обраної системи автоматизації маркетингу: якщо ви серйозно ставитесь до розвитку свого веб-магазину, це дуже важливо в перспективі декількох місяців після запуску;
 • інтеграція з 1C, зі складською системою і оптовиками, яких ви збираєтеся використовувати (опціонально);
 • масштабованість і продуктивність;
 • вбудовані функції підтримки продажів, наприклад, реферальная програма і програма лояльності, огляди продуктів та інше;
 • оптимізація для SEO: враховується ряд функцій, включаючи можливість редагувати META-теги, додавати канонічні теги, розширені сніпети та інше;
 • чуйність: бездоганна і швидка робота сайту магазину на ПК, ноутбуках і мобільних пристроях.

Список елементів і нюансів, які враховуються при проектуванні дизайну і наповнення сайту, може бути ширше в залежності від вимог і завдань бізнесу.

04

Дизайн

Веб-дизайнер працює над зовнішнім виглядом, макетом і, в деяких випадках, над вмістом сайту. Основне завдання — зробити веб-дизайн простим у використанні, зручним для відвідувачів і несхожим на сайти конкурентів з дотриманням брендбуку компанії клієнта. Саме так ми створюємо інтернет-магазин під ключ.

Для того щоб сайт добре працював як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях, ми розробляємо унікальний адаптивний дизайн. В адаптивному дизайні контент переміщається динамічно в залежності від розміру екрана, тому сайт зручно переглядати з ПК, ноутбука, планшета або смартфона.

05

Верстка (Front-End)

Версткою займаються верстальник і програміст. Перший аналізує графічний дизайн сайту, підбирає відповідний шаблон і створює його на мові HTML, відповідає за кроссбраузерность і адаптивність.

Програміст підключається до роботи в тому випадку, якщо необхідно розробити унікальну функцію, яка не входить до переліку стандартних. Наприклад, конвертер валют, калькулятор з формулами.

06

Розробка (Back-End)

У процесі верстки сайту Back End-розробник інтегрує в нього CMS або Framework, додає необхідний функціонал і реалізує власні сценарії: перехід по категоріях, робота внутрішнього пошуку і пошукових фільтрів, додавання товару в корзину, підключення банківських карт, синхронізація з 1С / CRM та інше
07

Наповнення контентом або перенесення зі старого сайту

Заповнюємо сторінки графічним та інформаційним контентом, додаємо фото і відео, тексти, корисні для відвідувачів сайту. Текстові матеріали пишуться на основі семантичного ядра, а всі графічні елементи розміщуються в логічній структурі сайту, після чого проходять внутрішню оптимізацію.

При перенесенні контенту зі старого сайту, зберігаємо всі активні посилання в текстах, щоб при переході по ним не було 404-помилок і не губився трафік. Якщо URL-посилання змінюються, то ми створюємо карту 301-редиректів зі старих URL на нові, щоб не втратити ваш трафік. Після цього наші SEO-фахівці актуалізують контент і оптимізують його під вимоги пошукових систем.

08

Тестування

Перед передачею сайту для торгівлі замовнику, він тестується на коректність роботи в різних веб-браузерах, системах і пристроях. Серія тестів охоплює всі функції сайту. При необхідності вносяться виправлення і коригування в функціонал, макет і дизайн. Після завершення робіт готовий сайт під ключ передається клієнту.

вигода

Ефективні
конверсійні сторінки для вашого бізнесу

Отримайте в 5 разів більше клієнтів при тому ж трафіку

Технології

Чому ми?

Підходимо до створення інтернет-магазинів комплексно: від розробки проекту до технічної підтримки після запуску.
Саме це дозволяє нам домогтися кращих результатів для бізнесу наших клієнтів.
Розуміємо специфіку створення складного інтернет-магазину в Києві і знаємо, що потрібно, щоб зробити його функціональним і привабливим.
У нас ви можете замовити інтернет-магазин будь-якої спрямованості.
Поділіться з нами своєю ідеєю, і ми запропонуємо вам варіанти створення інтернет-магазину за вигідною ціною з повним набором функціоналу в максимально короткі терміни.

Досліджуємо бізнес клієнта до початку розробки сайту

Нам важливо розуміти, як працює ваш бізнес, в чому його особливість для ЦА і ринку, сильні та слабкі сторони.

Перетворюємо слабкі сторони конкурентів у ваші переваги

Не повторюємо помилки конкурентів і розробляємо інтернет-магазин, який буде привабливий, зручний і корисний для ваших клієнтів.

Розробляємо
WOW-дизайн

Створюємо дизайн відповідно до фірмового стилю вашої компанії і бренду, який легко дізнатися і виділити серед конкурентів.

Не використовуємо готові шаблони

Кожен проект розробляємо з нуля, щоб надати нашим клієнтам оригінальний продукт.

Технічна підтримка на постійній основі

Після запуску сайту надаємо два місяці техпідтримки безкоштовно і далі з можливістю підключення платної послуги.

Оптимізація під пошукові системи Google, Yandex и Bing

Ваш бізнес в інтернеті не буде розвиватися, якщо він невидимий для великих пошукових систем, тому ми проводимо SEO-аудит сайту на етапі його розробки, щоб адаптувати ресурс під вимоги пошукових машин і зробити видимим для користувачів.

Звітність за методологією SCRUM

Використовуємо гнучкі методології, щоб регулярно надавати клієнту максимально повні звіти про проект.

FAQ

Поширені запитання

Скільки часу займає створення інтернет-магазинів?

Розробка інтернет-магазину в середньому займає 3-4 місяці, але в кожному разі термін розробки індивідуально обговорюється з клієнтом.

Що вибрати інтернет-магазин або Landing Page?

Це різні види сайтів. Landing Page — це сайт-візитка, який підійде для презентації компанії та її послуг, тоді як інтернет-магазин дасть можливість продавати товари і послуги, підключати платіжні системи та вести повноцінний бізнес в інтернеті.

Чи робите ви мобільну версію інтернет-магазину?

Ми розробляємо сайти з адаптивним дизайном, тому їм не потрібна окрема мобільна версія. Ваш інтернет-магазин буде однаково зручний при відвідуванні з ПК, ноутбука, планшета або смартфона.

Чи підтримуєте сайти після розробки?

У нас можна замовити професійну розробку інтернет-магазину і отримати два місяці техпідтримки після запуску сайту по базового пакету і техпідтримку на постійній основі за окремим тарифом.

Чи робите ви просування магазинів?

Ми займаємося не тільки створенням, а й SEO-просуванням інтернет-магазинів по заздалегідь узгодженої з клієнтом стратегії в рамках затвердженого бюджету.

Скільки коштує SEO-просування?

Вартість SEO-просування розраховується за додаткову плату до прайсу розробки інтернет-магазину.

Замовити

Замовте сайт і отримайте 2 місяці техпідтримки в подарунок

  *Ми гарантуємо повну конфіденційність всієї наданої нам інформації

  Заказать расчет

   Спасибо ;)

   Мы уже набираем ваш номер телефона...

   Написать нам

    Спасибо ;)

    Мы уже набираем ваш номер телефона...

    Заказать обратный звонок

     Спасибо ;)

     Мы уже набираем ваш номер телефона...