Веб-студія Future

Наші роботи

Наші послуги

Якщо бізнес є в інтернеті, значить, він є на ринку. 60% світового населення вже онлайн і якщо ви хочете, щоб Ваша компанія булa конкурентної і успішною - їй необхідний сайт. Веб-студія Your Future в Києві проектує, розробляє і запускає сайти, які приносять замовникам клієнтів і прибуток, дають більше можливостей для розвитку бізнесу в інтернеті.

Етапи створення сайту

01

Інтерв'ю з клієнтом

Нам важливо зрозуміти, яким свій майбутній сайт бачить клієнт, які у нього вимоги і побажання. Визначаємо особливості бізнесу та бізнес-процесів усередині компанії клієнта. На інтерв'ю в агентстві обговорюємо всі питання щодо майбутнього web-проекту, вивчаємо ТЗ або виділяємо тези для послідовності розробки в подальшому. Під час інтерв'ю обговорюємо з клієнтом терміни і вартість створення сайту, затверджуємо попередній план проекту і порядок його виконання.

02

Дослідження

Для того щоб підкреслити що Ви кращі в своїй ніші, команда вишукує мінуси у ваших конкурентів і перетворює їх як потужний інструмент на користь Вам

03

Проектування

Ми пропонуємо ознайомитися з готовим прототипом свого сайту ще до початку повного спектру робіт. Ви побачите, що найменші нюанси, про існування яких навіть не здогадувалися, будуть вирішальними факторами в збільшенні конверсії

04

Дизайн

Наша компанія робить дуже великий ухил на візуальну частину сайту. Як показує статистика - клієнти довше затримуються на сайті якщо дизайн зроблений грамотно і зі своєю унікальною родзинкою

05

Верстка (Front-End)

Версткою займаються верстальник і програміст. Перший аналізує графічний дизайн сайту, підбирає відповідний шаблон і створює його на мові HTML, відповідає за кроссбраузерность і адаптивність. На цьому етапі забезпечується захист ресурсу і підключається CMS. Програміст підключається до роботи в тому випадку, якщо необхідно розробити унікальну функцію, яка не входить до переліку стандартних.

06

Розробка (Back-End)

Фахівці нашої студії перетворять дизайн в повноцінний функціональний сайт, редагувати який зможе будь-яка людина. Кожному проекту ми впроваджуємо унікальну анімацію, для кращого сприйняття контенту

07

Наповнення контентом або перенесення зі старого сайту

Основа будь-якого сайту — це контент. Чим він якісніше і оригінальне - тим вище довіра відвідувачів і вище позиції сайту в пошуковій видачі. Веб-студія бере на себе наповнення сайту контентом і перенесення контенту зі старого сайту клієнта.

08

Тестування

Останній етап в розробці - це перевірка всього проекту на наявність помилок візуально і всередині адміністративної частини. Упевнившись що все в порядку ми віддаємо клієнту сайт на перевірку.

Який сайт
підійде саме Вам

Веб-студія Your Future займається написанням сайтів різного цінового сегмента, спрямованості і виду. У нас можна вибрати на замовлення:

Чим веб-студія Your Future відрізняється від інших компаній в Україні

 • Future
 • Створюємо сайти після SEО-аналізу
 • Працюємо з перспективними проектами
 • Створюємо повністю готові платформи
  без необхідності доопрацювання
 • Складаємо структуру сайту
 • Собираем семантическое ядро
 • Готуємо контент для сайту
 • Оптимізуємо теги і мета-теги під пошукові системи
 • Проводимо технічну оптимізацію
 • Конкуренти
 • Створюють сайти під бачення клієнта
 • Працюють з усіма проектами
 • Створюють сайти,
  які потребують додаткової оптимізації
 • Не завжди логічна структура
 • Відсутність семантичного ядра на етапі створення сайту
 • Створення контенту перекладають на сторону клієнта
 • Сайти не оптимізовані для пошукових систем
 • Не проводять технічну оптимізацію

вигода

Ефективні
конверсійні сторінки для вашого бізнесу

Отримайте в 5 разів більше клієнтів при тому ж трафіку

Вони нам довірились

Чому ми?

Дослідження бізнесу до розробки веб-сайту

Наша веб-студія глибоко аналізує бізнес клієнта до початку створення сайту в Україні. Нам важливо розуміти, як працює ваш бізнес, в чому його особливість для цільової аудиторії і ринку, які у нього сильні і слабкі сторони.

Розробка
WOW-дизайну

Статичним сайтом вже нікого не здивуєш, тому ми створюємо «живі» сайти: з красивою анімацією, динамічною графікою і інтерактивним інтерфейсом, який не дасть відвідувачам нудьгувати, надасть всю потрібну інформацію і збільшить кількість цільових дій на сайті для підвищення конверсії.

Проти конвеєра

Не створюємо сайти на потік, а займаємося проектом від початку і до кінця, приділяючи йому максимум часу і ресурсів. Це дозволяє домогтися суворого дотримання вимог замовника, строків реалізації проекту і високої якості готового сайту.

Унікальні рішення без шаблонів

Наша веб-студія в Києві не використовує готові шаблони і кожен проект розробляється з нуля, щоб надати клієнтам оригінальний продукт.

Техпідтримка на постійній основі

Після запуску сайту надаємо два місяці техпідтримки безкоштовно і далі з можливістю підключення послуги окремо за незначну плату.

Оптимізація сайтів під пошукові системи Google, Yandex и Bing

Створити успішний бізнес в інтернеті неможливо, якщо він залишається невидимим для великих пошукових систем, таких як Google, Яндекс і Bing. Веб-студія проводить SEO-аудит сайту на етапі його виготовлення, щоб адаптувати ресурс під вимоги пошукових машин плюс зробити видимим для користувачів.

Використання новітніх
IT-технологій

Застосовуємо найсучасніші технології програмування і оптимізації, впроваджуємо новий функціонал і онлайн-сервіси в наші продукти, щоб надати замовнику максимум можливостей від використання сайту.

Звітність за методологією SCRUM

Веб-студія Your Future використовує гнучкі методології, щоб регулярно представляти клієнту формалізовані звіти про хід і статус проекту, ціни створення сайту та інших нюансах. Замовте сайт в Києві і наша веб-студія дасть максимум можливостей для розвитку вашого бізнесу в інтернеті. Уточнити вартість розробки сайту, а також дізнатися розцінки на інші послуги можна по телефону або через форму онлайн-чату.

FAQ

Поширені запитання

Скільки часу займає створення веб-сайту?

Розробка сайту з нуля займає в середньому 3-4 місяці, але може тривати 8-10 місяців в залежності від складності проекту, вимог замовника та інших нюансів. Термін і прайс обговорюється з клієнтом індивідуально.

Скільки коштує створення сайту?

Ціна залежить від його виду, технології розробки, необхідність підключення сторонніх сервісів і додатків, особливостей дизайну і інших чинників. В середньому ми беремо 25 $/година

Як відбувається розробка сайтів?

Розробка сайту починається з спілкування з клієнтом, уточнення цілей і завдань проекту, з'ясування вимог і побажань замовника. Після цього ми проводимо аналіз бізнесу клієнта, розробляємо план проекту, створюємо прототип, працює над дизайном, впроваджуємо унікальні інструменти, сервіси та додатки, тестуємо і проводимо навчання співробітників компанії клієнта роботі з платформою після її запуску.

Замовити

Замовте сайт і отримайте 2 місяці техпідтримки в подарунок

  *Ми гарантуємо повну конфіденційність всієї наданої нам інформації

  Заказать расчет

   Спасибо ;)

   Мы уже набираем ваш номер телефона...

   Написать нам

    Спасибо ;)

    Мы уже набираем ваш номер телефона...